Apartamenty, mieszkania i domy

Firma INTER-BUD od 1989 roku nieprzerwanie rozwija się, kompleksowo realizując zadania inwestycyjne. Proces inwestycyjny prowadzimy od zakupu terenu poprzez projektowanie, wykonawstwo do zarządzania i administrowania zespołami osiedli mieszkaniowych włącznie.

W centrum magicznego Krakowa budujemy zespół apartamentowy "Wiślane Tarasy". Film pokazuje ukończony pierwszy etap inwestycji.


Solidność i profesjonalizm, potwierdzone licznymi referencjami, są gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz czynią z nas cenionego i wiarygodnego partnera od kilku lat zaliczającego się do grona największych i najlepszych krakowskich deweloperów.

Przykładowe realizacje w toku

 

Niewątpliwym atutem naszych aktualnych inwestycji są ich prestiżowe lokalizacje oraz rozwiązania architektoniczne nawiązujące do najlepszych trendów w architekturze początku XXI wieku. Jesteśmy przekonani, że nasza bogata oferta jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających Klientów.

    • nagroda
    • Deweloper roku 2010, 2008, 2006 i 2004
      Dowodem uznania dla działalności deweloperskiej firmy INTER-BUD jest przyznanie jej, jako jedynej, w czterech edycjach prestiżowego konkursu Polskiego Stowarzyszenia Budowniczych Domów, miana Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku.

Przykładowe realizacje zakończone

Efektem prowadzonej działalności deweloperskiej jest m.in. powstanie nowoczesnego osiedla mieszkaniowego, wraz z kompleksem rekreacyjno - wypoczynkowym i infrastrukturą handlowo – usługowo w rejonie ulic Szuwarowej, Raciborskiej oraz Bobrzyńskiego w Krakowie, a także budowa osiedli domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ulicy Skośnej oraz Komuny Paryskiej.

Zakończone realizacje